zš holešov základní škola Holešov

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku

Seznam dětí přijatých k základnímu vzdělávání do 1. ročníku pro školní rok 2018/2019

seznam

 

 

Nultá školička

nulta

Výletníček Brumov

V sobotu 21. 4. se uskutečnil výlet na opačný konec zlínského kraje – do Brumova.

VÍCE INFORMACÍ →

Jarní kytička básniček dětí z 2. A

V rámci čtenářských dílen se druháci zabývali  básničkami s jarní tematikou. Kromě recitace básní se děti  hravou formou seznámily s pojmy sloka, verš, rým. Pomocí kresby a správných odpovědí na návodný text si procvičily pochopení obsahu básní. Nakonec si všichni žáci s chutí zahráli na básníky a každý se pokusil  o vlastní tvorbu jarní básničky.  O tom , že se  dětem veršovaní velmi zdařilo, se můžete sami přesvědčit. VÍCE INFORMACÍ →

Krajské pěvecké soutěže v lidové písni

Měsíc duben byl pro postupující žáky naší školy do obou krajských kol pěveckých soutěží naplněn  přípravami a  nevšedními kulturními zážitky.V soutěži ve zpěvu hanáckých lidových písní O hanáckyho kohóta, která proběhla v sobotu 14. dubna v Prostějově, se v bronzovém pásmu ve 2. kategorii umístila Anna Jakubíčková ( 3.A ).  Eliška Brázdilová (3.A), Sofie Červenková (5. A) a Karolína Gogelová (5. A)  ve svých kategoriích obsadily pásmo stříbrné.

Pěkný pěvecký výkon předvedla také děvčata Izabela Dohnalová (2. A) a Sofie Červenková (5. A) ve Vsetíně, kde se konalo v neděli 15. dubna krajské kolo ve zpěvu valašských lidových písní Zpěváček Valašska.

Všem zúčastněným děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim mnoho radosti z dalšího zpívání. Jejich rodičům děkujeme za podporu a spolupráci. VÍCE INFORMACÍ →

Úspěch žákyně v aerobiku

Dne 17.března naše žákyně Denisa Josefčáková (2. A) soutěžila ve velké konkurenci v Praze ve sportovním aerobiku ve III. výkonnostní třídě. Vybojovala se svým družstvem MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín bronzovou medaili v kategorii fittness týmů 8-10 let. K tomuto úžasnému výkonu Denise blahopřejeme a přejeme další úspěchy v aerobiku.