zš holešov základní škola Holešov

Zápis do 1. třídy

Pátek, 20. dubna 2018, 12.00 – 17.00 hodin.

Informace k zápisu

Vážení rodiče, chcete – li sobě i nám usnadnit formální část zápisu, můžete vyplnit následující přihlášku, abychom si připravili předem potřebné písemnosti. Děkujeme.

Přihláška k zápisu do 1. ročníku

* vyznačuje povinnou položku

Proč si zvolit naši školu

VÍCE INFORMACÍ →

Výletníček Lednice

V pátek 30. 3. se uskutečnil další výlet, a to do perly jižní Moravy – Lednice.

 

VÍCE INFORMACÍ →

Čtenářská soutěž v družině

Dne 28. března proběhla ve školní družině čtenářská soutěž.

VÍCE INFORMACÍ →

Úspěch žákyně v aerobiku

Dne 17.března naše žákyně Denisa Josefčáková (2. A) soutěžila ve velké konkurenci v Praze ve sportovním aerobiku ve III. výkonnostní třídě. Vybojovala se svým družstvem MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín bronzovou medaili v kategorii fittness týmů 8-10 let. K tomuto úžasnému výkonu Denise blahopřejeme a přejeme další úspěchy v aerobiku.

Noc s Andersenem 2018

Z pátku 23. 3. na sobotu 24. 3. se ve školní družině konala Noc s Andersenem. Ve škole nocovalo na sto účastníků ze všech oddělení školní družiny, předškoláků i starších pomocníků.

VÍCE INFORMACÍ →

Družinový malíř

DSC_0283Ve školní družině jsme soutěžili o nejpěknější obrázek s motivem pohádek O pejskovi a kočičce. Nejúspěšnější ilustrace jsou vystaveny ve vestibulu školní budovy.

Pohádky Karla Čapka jsme zvolili nejen proto, že jsou velmi milé a vtipné a ilustrace jeho bratra Josefa jsou dětem blízké, ale také proto, že je to téma letošní Noci s Andersenem. Nocování ve škole si prožije kolem 100 žáků naší školy z pátku 23. března na sobotu 24. 3. 2018. S pohádkami bratří Čapků budou jistě krásně usínat.

Natáčení studentského filmu

Na naší škole probíhalo 20. března natáčení některých scén  krátkého filmu Láska nebojácná, které bude absolventským produktem studentů střední školy Creative Hill College ve Zlíně. Naši žáci se mohli zúčastnit natáčení jako komparz. Byl to pro ně velmi zajímavý zážitek a už se těší, až film shlédnou koncem června na veřejném promítání v Hulíně. O celé akci budeme všechny žáky i rodiče dále informovat, neboť film je zaměřen na prevenci šikany, což je aktuální problém na mnoha školách. Fotografie z natáčení

Pěvecká soutěž

Dne 14. března se v Bystřici pod Hostýnem  konal již 24. ročník pěvecké soutěže  O hostýnskou píšťaličku. Ve zpěvu valašských lidových písní  naši školu velmi pěkně reprezentovali žáci Izabela Dohnalová (2.A), Tereza Mirynská (3.A), Sofie Červenková (5.A),  Šimon Brdička (5.A) a Monika Ponížilová (8.C). VÍCE INFORMACÍ →

Pracujeme se dřevem

V rámci spolupráce se Střední školou nábytkářskou a obchodní v Bystřici pod Hostýnem měli naši žáci 8. ročníků možnost využít v pracovním vyučování odborné dílny této školy. VÍCE INFORMACÍ →

Okresní kolo v házené - postupujeme!!

Začátkem března se konalo v Bystřici pod Hostýnem okresní kolo v házené. Naši reprezentanti si vybojovali 1. místo a tím postup do krajského kola!

Reprezentovali nás: Josef Ševeček (7. D), Stanislav Zbranek (8. B), Thomas Macura (8. C), Daniel Měrka (8. C), Petr Vilímek (8. C), Tomáš Hudec (9. A), David Bardoděj (9. B), Martin Horňák (9. B), Pavel Mynařík (9. C).