zš holešov základní škola Holešov

Provozní doba školy

VÍCE INFORMACÍ →

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče, vzhledem k nouzovému stavu v ČR je nutné udělat také změny v organizaci zápisu do 1. ročníku základní školy.

K zápisu do 1. třídy přijímáme všechny zájemce bez ohledu na místo bydliště.

Zapsat své dítě můžete elektronicky nebo osobně. Preferujeme elektronickou formu.

  • Elektronický zápis je velmi jednoduchý. Vyplňte prosím elektronickou přihlášku na našich webových stránkách níže pod textem. Na základě přihlášky Vám budou zaslány další informace.
  • Termín elektronického zápisu je do 24. dubna 2020.
  • Zápis přímo ve škole bude také zjednodušen. Přítomnost dětí není možná. Rodiče vyplní formulář, který vhodí ve škole do schránky. Formulář bude k dispozici ve škole.
  • Termín pro zápis ve škole: 20. – 24. dubna 2020                                
  • pondělí a středa dopoledne: 8:00 – 11:00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek odpoledne: 14:00 – 17:00 hodin

V prvních třídách budou vyučovat paní učitelky Mgr. Petra Gořalíková a Mgr. Jana Dratvová

Vchod do školy je otevřen ve staré budově, prosíme o opatrnost při procházení pod lešením.

Elektronická přihláška k zápisu do 1. ročníku

* vyznačuje povinnou položku

VÍCE INFORMACÍ →

Přijímací řízení na střední školy

Jednoduchý přehled průběhu přijímacího řízení na střední školy, který byl schválen mimořádně pro období školního roku 2019 – 2020 v době nouzového stavu najdete ZDE

Provoz akcí ve sportovní hale 1. ZŠ

Na základě vyhlášení nouzového stavu v zemi RUŠÍME VŠECHNY AKCE v naší sportovní hale. Zákaz platí od PÁTKU 13. 3. 2020 DO ODVOLÁNÍ.

Informace o výuce všem rodičům

Žádáme všechny rodiče žáků, aby sledovali informace v elektronické žákovské knížce v systému Edu Page, kam  budou všem žákům zasílány pokyny ohledně domácí výuky. Je povinností dětí zadané úkoly vypracovat. Budou průběžně kontrolovány a hodnoceny. Hodnocení bude zahrnuto do celkové klasifikace za 2. pololetí. Děkujeme.

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR se zakazuje od 11.března 2020 osobní přítomnost žáků ve školách.  Z tohoto důvodu bude naše škola do odvolání zavřena.
Žákům budou prostřednictvím Edupage zasílány materiály pro domácí práci.
Obědy ve školní jídelně jsou automaticky odhlášeny.
Další aktuální informace sledujte na Edupage a webových stránkách školy, popřípadě ve sdělovacích prostředcích.

Provoz sportovní haly zatím není omezen, tréninky mohou probíhat, pokud trenéři a vedoucí oddílů sami nezruší své sportovní akce. Z nařízení MZ ČR je od 10. 3. 2020 od 18:00 hodin zakázáno konání akcí s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob. Zatím tedy nejsou zrušena ani víkendová utkání. Informaci budeme podle potřeby aktualizovat.

Aktuální informace KHS ke dni 9. 3. 2020

Kontakty pro dotazy na Krajskou hygienickou stanici ve Zlíně  k onemocnění COVID – 19 ZDE 

Leták s pokyny pro prevenci onemocnění ZDE 

Informace k prevenci před onemocněním koronavirem

Vážení rodiče, pokud jste trávili prázdniny s dětmi v oblastech výskytu viru způsobujícího onemocnění COVID 19, ponechejte prosím pro jistotu své děti v domácí karanténě. Současně prosíme o nahlášení nepřítomnosti vašich dětí přes elektronickou žákovskou knížku nebo telefonicky. Děkujeme

Informace k  prevenci zaslané Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně  ZDE    Výzva Krajské hygienické stanice ve Zlíně ZDE

Prvňáčkům se ve škole daří

Od září,kdy prvňáčci usedli společně do školních lavic, uběhl již nějaký čas. Děti mají za sebou své první vysvědčení. Všichni žáci se po celou dobu snažili a svědomitě pracovali. Dnes si  toho dokáží spoustu přečíst a nezaskočí je i napsat ktrátké přání. Stali se z nich zdatní počtáři a naučili se řadu praktických dovedností. Jak se jim ve škole daří, se můžete přesvědčit sami. VÍCE INFORMACÍ →

Pěvecká soutěž Hostýnská píšťalička

Středa 26. února patřila v Bystřici pod Hostýnem tradiční pěvecké soutěži ve zpěvu valašských lidových písní O Hostýnskou píšťaličku. Naši školu reprezentovaly ve třech věkových kategoriích žákyně : Adéla Jakubíčková 2.B, Kateřina Brázdilová4.A, Ludmila Karhanová 4.A, Tereza Mirynská 5.A, Anna Jakubíčková 5.A, Karolína Gogelová 7.A, a Sofie Červenková 7.C. Děvčata písně zpívala s radostí a předvedla velmi pěkný pěvecký výkon, za který si odnesla v kategorii nejmladších zpěváčků Adéla Jakubíčková první místo a zajistila si tak postup do regionálního kola ve Vsetíně. Ve druhé kategorii bylo vyhlášeno první místo pro Lidušku Karhanovou, druhé místo patřilo Terezce Myrinské.

Oceněným gratulujeme a postupující Adélce držíme palce v regionálním kole ve Vsetíně.

Všem zúčastněným děvčatům děkujeme za píli a svědomitost, se kterou se na soutěž připravovala a přejeme jim hodně dalších pěveckých úspěchů. VÍCE INFORMACÍ →