zš holešov základní škola Holešov

Sestřih gólů našich stříbrných florbalistů

Velký úspěch ve florbalu

Ve středu 11. 1. se naši nejmladší žáci zúčastnili krajského kola ve florbalu v Uherském Brodě. Soutěžilo celkem 10 nejlepších týmů z celého kraje, kteří byli rozlosovaní do dvou pětičlenných skupin. Po bezchybném výkonu a bez jediné prohry naši kluci svoji skupinu vyhráli a postoupili do semifinále. Zde se utkali s týmem, který obsadil druhé místo ve vedlejší skupině. Naši reprezentanti opět zvítězili a postoupili do zaslouženého finále. Tam se však po výborném výkonu museli sklonit před silnějším a méně unaveným soupeřem ze sportovní školy E. Zátopka ze Zlína. Obsadili tak nádherné 2 místo! Blahopřejeme Ondřeji Balnerovi, Vojtěchu Balnerovi, Michalu Dudkovi, Matěji Tkadlecovi, Františku Doleželovi, Lukáši Turečkovi a Martinu Marečkovi.

Videogalerie

V rubrice Videogalerie (na horní liště) najdete záznam vystoupení našich děvčat na podzimním společenském večírku pro rodiče. Podívejte se, jak jim to sluší! :-D

Naši nadějní chemici

Žáci 9. C se zapojili do chemické soutěže „Hledáme nejlepšího Mladého chemika“. Otakar Bartoš, Jiří Pohančeník a Marek Sedlář postoupili do 2. kola soutěže ve Valašském Meziříčí, kde byli velmi úspěšní. Z celkového počtu 80 účastníků byli všichni v první polovině, Marek dokonce získal 11. místo a Jirka 12. Oba tak postupují do regionálního finále, které se uskuteční 24. ledna. Oběma přejeme hodně štěstí a všem třem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy. 8-)

Lyžařský kurz

Lyžařský  a  snowboardový  kurz

 

 Již tradičně pořádáme pro žáky 7. ročníku lyžařský výcvikový kurz.

           Sraz:   pondělí 16. 1. 2017 v  8.00 hodin u nové budovy                    

           Příjezd:    sobota  21. 1. 2017 okolo 11.30 hodiny k nové budově školy                    

           Kam:   Hotel Labyrint  – Horní  Bečva                    

           Adresa:  Hotel Labyrint  – Horní  Bečva – Bečvice 597, PSČ 756 57

                          tel. 571 645 453, mobil 723 412 170

 

      Informace o hotelu naleznete na internetu – www.volny.cz/labyrinthotel  

Karel IV. nás navštívil na poslední chvíli

Předposlední školní den v tomto roce jsme netradičně vyplnili projektem u příležitosti jeho 700.výročí narození. S jakým zápalem a jakými výsledky žáci pracovali, je dokumentováno spoustou fotografií.

Fotografie z průběhu projektu