zš holešov základní škola Holešov

Šikovní druháci

Žáci druhých tříd si po dvou týdnech nového školního roku připomínají krásné prázdniny v deníčcích, které si vedli během letních dnů. Podívejte se na jejich krásné obrázky, vzorné písmo a nápadité provedení zápisníčků. Každý den si na odpočinkovém koberci ze svých deníků kousek přečtou. Fotografie letních zápisníků 2. A

Volný den 29. 9. 2017

INFORMACE PRO RODIČE O VOLNÉM DNU

Adaptační vycházky prvních tříd

V úterý 12. 9. a ve středu 13. 9. se naši nejmenší žáčci zúčastnili adaptačního kurzu. Zahráli si spoustu seznamovacích her, trošku mezi sebou zasoutěžili a také stihli vytvořit sluníčka ve skupinkách. Část dopoledne strávili v tělocvičně a druhou polovinu v parku. Celé dopoledne se jim moc líbilo a čekaly na ně také dobré a hezké odměny.

VÍCE INFORMACÍ →

Výletníček Holešovská 50´

Již tradičně patří druhá sobota v září pochodu holešovských turistů Holešovská 50´. Pro náš kroužek Výletníček je to výborný start pro naši sezónu.

 

VÍCE INFORMACÍ →

Úspěch v soutěži

Veronika Rožnovská je skvělá floristka - byla jednou ze 3 nejlepších na celostátní soutěži v Lysé nad Labem. Takto o soutěži psal časopis Zahrádkář. VÍCE INFORMACÍ →

První školní den 2017 - 18

4. září jsme slavnostně zahájili nový školní rok za přítomnosti představitelů města Holešov, předsedy školské rady a předsedy SRPŠ. fotografie.

Provoz školní družiny

Ranní školní družina začíná první školní den – 4.9. v 6:15. Již od prvního dne je možnost od 7:00 si v tělocvičně zahrát vybíjenou.

Žáci přihlášení do ŠD přechází v 8:30 do svých oddělení. Pokud má žák jít ze školy sám, je nutný písemný souhlas rodičů!

Odpolední školní družina bude fungovat až do 16:30, dle rozpisu u vstupu do školy.

VÍCE INFORMACÍ →

Sešity pro školní rok 2017 - 2018

Žáci I. stupně  mají sešity domluveny s třídními učiteli. Seznam potřebných sešitů pro žáky II. stupně najdete zde: sešity 6. – 9. ročník 2017