zš holešov základní škola Holešov

7. června  2017 se v prostorách naší školy sešli žáci okolních  základních škol,  aby změřili své síly v matematické olympiádě  4. ročníků. V průběhu 50 minut řešili devět logických úloh, které prověřily především jejich úsudek a logické myšlení.

Naši školu reprezentovali: Brdička Šimon, Gogelová  Karolína, Gygera Vojtěch, Hanispáková Sofie, Kamenec Vojtěch, Mikšánek Marek, Murín Marek, Novotníčková Klára, Tůmová Nikoleta a Vlasáková Veronika. Všichni řešili úkoly velmi dobře a nejvíce se dařilo: Veronice Vlasákové, která obsadila 5. místo,  Marku Murínovi, ten obsadil 6. místo a úspěšná byla také Klára Novotníčková, obsadila  dělené 7.- 8. místo.

Olympiády se zúčastnilo 25 žáků z 6 škol

 Děkujeme za vše našim žákům za úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                                        Procházková Libuše, vedoucí před. komise matematiky