zš holešov základní škola Holešov

Příměstský tábor - červenec

Od 9. do 13. července se v naší škole pořádal první ze dvou příměstských táborů. Tábora se zúčastnilo přes 40 dětí z naší školy.

 

Příměstský tábor naší školy není tematicky zaměřen. Není koncipován, aby se vyhrávalo, nebo jen vyrábělo. Jde hlavně o to užít si týden se svými kamarády, či poznat nové kamarády, poznat nová místa, vyzkoušet si nové věci a samozřejmě i zahrát si hry a vyrobit si něco na památku.

Na červencovém příměstském táboře děti čekalo vyrábění šátků, dvě vycházky do okolí, dva celodenní výlety – jeden autobusem, druhý vlakem a v neposlední řadě společné hry. Jak tábor probíhal, se můžete podívat ve fotogalerii.

Příměstský tábory byl mimo jiné také hrazen z Fondu kultury, sportu a vzdělávání města Holešova – tzv. Akce  milion.