zš holešov základní škola Holešov

Příměstský tábor - srpen

Od 13. do 17. srpna se v naší škole pořádal druhý ze dvou příměstských táborů. Tábora se zúčastnilo přes 40 dětí z naší školy.

Druhý termín příměstského tábora se opět nesl na výletové vlně. Děti při hledání pokladu prochodily zámecký park a blízké okolí, navštívily Mladečské jeskyně, rozhlednu na Velkém Kosíři i muzea v Čechách pod Kosířem, poznávaly Hulín ve hře „Jak dobře znáš Hulín?“, navštívily Bystřici pod Hostýnem, místní zámek a další místní zajímavosti a ještě stihly vidět výcvik policejních psů v jejich výcvikovém středisku. A do toho stihly i pár her, vyrábění a samozřejmě i odpočinek po výletech.

Jak tábor probíhal, se můžete podívat ve fotogalerii.

Příměstský tábory byl mimo jiné také hrazen z Fondu kultury, sportu a vzdělávání města Holešova – tzv. Akce  milion.