zš holešov základní škola Holešov

Florbalové úspěchy

Okresní kolo ve florbalu žáků I. stupně

V pondělí 26. 11. 2018  proběhlo na naší škole okresní kolo ve florbalu žáků I. stupně. Do soutěže se přihlásilo celkem 10 florbalových týmů z celého okresu, které byly rozlosovány do dvou pětičlenných skupin. Po výborném výkonu naši kluci svoji skupinu vyhráli a postoupili tak do semifinále. Zde se utkali s týmem, který obsadil druhé místo ve vedlejší skupině, týmem Základní školy Sýpky Kroměříž. Tým naší školy opět zvítězil a postoupil do zaslouženého finále. O vítězství v turnaji se utkali s týmem Základní školy Oskol Kroměříž. Po skvělém výkonu naši kluci opět vyhráli a stali se vítězi okresního kola.  A kteří kluci to byli? Marian Kopčil, Tadeáš Fiala, Šimon Pláňava, Vojtěch Balner, Matěj Tkadlec, Lukáš Tureček, Jakub Dlabaja a Jakub Mikšánek Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim mnoho úspěchů v krajském kole, které se uskuteční v lednu 2019 v Uherském Brodě.

IMG_0720

Pohár starosty

Každý rok v listopadu probíhá sportovní soutěž „O pohár starosty města“, které se účastní žáci holešovských škol. Našim sportovcům se podařilo opět po roce obhájit tento pohár. Florbalisté obsadili krásné 1. místo, před 3. základní školou, Gymnáziem a 2. základní školou. Školu reprezentovali: Lukáš Kubíček, Daniel Chlup, Ondřej Person, David z 8.B,  David Janál,  Antonín Sedláček, Jiří Štopl, Martin Mareček,  Patrik Nekarda, Michael Dudek, Jiří Dobiáš a Matěj Tkadlec   IMG_0705upr fl

Okrskové kolo

Ve čtvrtek 8.11. 2018 se naši starší žáci zúčastnili okrskového kola ve florbalu na 3. Základní škole v Holešově. V silné konkurenci družstev obsadili naši kluci nádherné 1. místo a tím si vybojovali postup do okresního finále, které se uskuteční 29.11. 2018 opět na 3. Základní škole. Velkou pochvalu si zaslouží tito žáci: Lukáš Kubíček, Daniel Chlup, Ondřej Person, Petr Zámorský, David Kryštof,  David z 8.B,  Josef Ševeček, David Janál, Antonín Sedláček, Václav Bouška a Jiří Štopl. 

uprv fl 2

Ve středu 7.11.2018 se naši mladší žáci zúčastnili okrskového kola ve florbalu na 3. základní škole v Holešově. V silné konkurenci, po bezchybném výkonu a bez jediné prohry obsadili naši kluci nádherné 1. místo. Tím si vybojovali postup do okresního finále, které se uskuteční za 14 dní opět na 3. základní škole v Holešově.

Držíme našim klukům palce a věříme, že budou i nadále vzorně reprezentovat naši školu.

Velkou pochvalu si zaslouží tito žáci:

Adam Závrbský, David Cholasta, Patrik Nekarda, Martin Mareček, Jiří Dobiáš, Jan Mikulík, Štěpán Baloun, Dudek Michael, František Doležel, Filip Vajda, Lukáš Roubalík a Matěj Tkadlec IMG_0691