zš holešov základní škola Holešov

CKP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do projektu je zapojeno 42 škol z celé republiky, v každém kraji jsou 3. Naše škola je jednou z nich. Cílem je zatraktivnit přírodní vědy pro žáky ZŠ, konkrétně předměty: fyzika, chemie a biologie.

Co projekt naší škole přinese?

NOVÉ VYBAVENÍ ŠKOLY: měřící systémy PASCO (sady pomůcek na experimenty) notebooky a tablety.

Jak využijeme pomůcku ve výuce?

Žáci budou sami provádět experimenty jako: měření elektrického napětí, měření síly a pohybu, zkoumání magnetismu, mechanické kmitání a vlnění, analýzu chemických vlastností, měření pH, chemickou podstatu přírodních dějů, zákonitosti termodynamiky, zkoumání fotosyntézy– měření obsahu O2 a  CO2,  zkoumání skleníkového efektu, měření tlaku, teploty, demonstraci funkce plic a další.