zš holešov základní škola Holešov

Naše škola se v roce 2019 zúčastnila projektu „ Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů“.  Jednalo se o předměty fyzika, chemie a přírodopis. Projekt byl financován z evropských fondů, příjemcem dotace byl Institut pro regionální spolupráci o.p.s. a dalším partnerem je společnost AV MEDIA. Díky účasti na tomto projektu jsme získali pro výuku sady pomůcek PASCO. Tyto sady obsahují  senzory pro měření různých veličin a slouží také k provádění zajímavých pokusů. Práce s těmito pomůckami byla představena na několika workshopech, které proběhly na naší škole. Používáním těchto pomůcek bude výuka pro žáky atraktivnější a zajímavější. Věříme, že právě tento způsob výuky povede u některých žáků k prohloubení zájmů o studium přírodovědných předmětů.

PascoPasco 3

Pasco 2