zš holešov základní škola Holešov
Kroužky školní družiny 2018-19
  název kroužku pro třídy vedoucí den čas
1 Zumba 1. – 5. třída Solařová D. pondělí 15:00 – 16:00
2 Práce s počítačem 1. – 5. třída Barančík I. pondělí 15:00 – 16:30
3 Pečení   1. – 5. třída Solařová D. úterý 15:00 – 16:30
4 Sportovní hry 1. – 5. třída Barančík I. čtvrtek 15:00 – 16:30
5 Šikulové 1. – 5. třída Dohnálková H. úterý 15:00 – 16:30
6 Keramický kroužek   1. – 2. třída Dohnálková H. středa 15:00 – 16:30
7 Šachy 1. – 5. třída Tomeček M., Barančík I. středa 15:00 – 16:30
8 Keramický kroužek 3. – 5. třída Dohnálková H. pondělí 15:00 – 16:30
9 Výletníček neurčeno Barančík I. sobota 1x za měsíc

Kroužky jsou pro děti navštěvující ŠD bezplatné a jsou pro přihlášené závazné.

Všechny kroužky začínají v 15 hodin a končí dle rozpisu v 16:00, nebo 16:30. Již od 10. Září 2018.

Bližší informace o jednotlivých kroužcích Vám podají příslušní vychovatelé.

Po skončení kroužku děti přechází s paní vychovatelkou do odpolední družiny (do 16:30) v přízemí hlavní budovy školy.)

Zumba (1. – 5. tř.)

- taneční sestavy při hudbě, pompony

- vychovatelka Dagmar Solařová

  •    pondělí   15:00 hod. – 16:00 hod.

Práce s počítačem (1. – 5. tř.)

- základní práce s počítačem, práce s internetem, bezpečnost na internetu, tvorba internetového obsahu, základy programování, turnaje v počítačových hrách…

- vychovatel Igor Barančík

  •    pondělí    15:00 hod. – 16:30 hod.

Pečení (1. – 5. tř.)          

- pečení všeho slaného i sladkého

- vychovatelka Dagmar Solařová

  • úterý      15:00 hod. – 16:30 hod.

Šikulové (1. – 5. tř.)   

- pracovní a tvořivé činnosti v kuchyňce i na hřišti (drátkování, netradiční disciplíny)

- vychovatelka Helena Dohnálková

  • úterý      15:00 hod. – 16:30 hod.

Šachy (1. – 5. tř.)

- šachy pod vedením trenéra šachového oddílu Holešov

- trenér Marián Tomeček, vychovatel Igor Barančík

  • středa   15:00 hod. – 16:30 hod.

Sportovní hry

- každý týden vybíjená a pokaždé jiný týmový sport (florbal, fotbal, přehazovaná, basketbal, baseball, …), popřípadě sportovní hry

- vychovatel Igor Barančík

  • čtvrtek   15:00 hod. – 16:30 hod.

Všehochuť ručních prací (1. – 5. tř.)         

- základy háčkování, vyšívání, korálkování (drobné výrobky)

- vychovatelka Dagmar Solařová

  • čtvrtek      15:00 hod. – 16:30 hod

Keramický kroužek

- vytváření dekorativní keramiky, drobné dárky

- vychovatelka Helena Dohnálková

  • (3. – 5. tř.) pondělí   15:00 hod. – 16:30 hod.
  • (1. – 2. tř.) středa     15:00 hod. – 16:30 hod.

Výletníček 

sobota    1x za měsíc, výlet za zajímavostmi / poznáním / turistikou, i vícedenní výlety, rodiče se mohou účastnit také, aktuální informace na nástěnce před vchodem a přihlášky ve 2. odd.

cena: cesta + vstupné,

         přihlášky individuálně na každý výlet zvlášť

- vychovatel Igor Barančík