zš holešov základní škola Holešov

Předběžný návrh nabízených kroužků. Kroužky školního klubu jsou zpoplatněny 100,- Kč za pololetí (pro děti přihlášené do družiny jsou zdarma). Kroužky školní družiny jsou zdarma.

Kroužky školního klubu 2018-19
  název kroužku pro třídy vedoucí den čas
1. Pohybové hry 1. ročník Křenková pondělí 11:35 – 12:20
2. Logické hry 2. ročník Dohnalová pondělí 11:35 – 12:20
3. Taneční 4. – 5. ročník Jandová pondělí 12:25 – 13:15
4. Logopedický 1. – 5. ročník Jeřábková pondělí podle domluvy
5. Ruční práce 1. ročník Omastová úterý 11:35 – 12:20
6. Škola hrou 5. ročník Kučerová úterý 12:25 – 13:15
7. Konverzace z angličtiny 4. – 5. ročník Gregušová úterý 12:25 – 13:15
8. Čtenářský klub 2. – 3. ročník Gořalíková středa 11:35 – 12:20
9. Pohybové hry 3. ročník Jeřábková středa 11:35 – 12:20
10. Prstem po mapě 3. – 5. ročník Barotová středa 11:35 – 12:20
11. Keramický 4. – 5. ročník Winklerová středa 13:30 – 15:00
12. Sportovní  5. ročník Poisel středa 12:25 – 13:15
13. Zahrádkářský 4. – 9. ročník Skýpalová středa 1x za 14 dní 13:30 – 15:00
14. Florbal 6. – 9. ročník Oral pondělí 13:45 – 15:00
15. Popový zpěv 6. – 9. ročník Březina úterý 14:00 – 15:00
16. Vojelbal I. 6. – 9. ročník Hřib úterý 13:45 – 15:00
17. Volejbal II. 6. – 9. ročník Grešová středa 13:45 – 15:00
18. Doučování z angličtiny 6. ročník Ambróšová středa 13:40 – 14:25
19. Doučování z angličtiny 7. ročník Navrátilová Ž. středa 13:30 – 14:15
Kroužky školní družiny 2018-19
  název kroužku pro třídy vedoucí den čas
1. Zumba 1. – 5. třída Solařová D. pondělí 15:00 – 16:00
2. Práce s počítačem 1. – 5. třída Barančík I. pondělí 15:00 – 16:30
3. Dramatický 1. – 5. třída Barančík I. úterý 15:00 – 16:30
4. Pečení   1. – 5. třída Solařová D. úterý 15:00 – 16:30
5. Sportovní hry 1. – 5. třída Barančík I. čtvrtek 15:00 – 16:30
6. Šikulové 1. – 5. třída Dohnálková H. úterý 15:00 – 16:30
7. Keramický kroužek   1. – 2. třída Dohnálková H. středa 15:00 – 16:30
8. Šachy 1. – 5. třída Tomeček M., Barančík I. středa 15:00 – 16:30
9. Keramický kroužek 3. – 5. třída Dohnálková H. pondělí 15:00 – 16:30
10. Výletníček neurčeno Barančík I. sobota 1x za měsíc