Schůzka + nultá školička

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Proběhne tak, jak bylo plánováno. Tedy v úterý 16. června 2020 v 15:30 na 1. ZŠ Holešov v budoucích prvních třídách.

Jak už jste byli informováni, budou Vám na schůzce sděleny podrobnější informace k organizaci vyučování, pomůckám, adaptační vycházce a další informace, které Vás budou zajímat.

Na schůzce bude podávat informace také vedoucí školní družiny, která zároveň přinese přihlášky do školní družiny. Rozmyslete si proto, prosím, Váš zájem o školní družinu (ranní od 6:00, odpolední do 16:30).

Bude také dokončena formální část zápisu, vystaveno rozhodnutí o přijetí dítěte ke vzdělávání a vlastnoruční podepsání žádosti. Na tuto schůzku je proto nutné vzít rodný list dítěte a Vaše doklady (občanský průkaz, nebo pas).

 

Nultá školička

Tak jako každý rok i letos chceme pro děti zorganizovat nultou školičku. Vzhledem ke komplikované situaci plánujeme ale pouze jeden termín, a to pondělí 15. 6. od 13:00 do 14:00. Doufáme, že nám to situace dovolí.

Děti, které navštěvují mateřskou školku, přivedou paní učitelky z MŠ, jinak můžete přivést děti i sami, ale bohužel nemůžete je do třídy doprovodit. Všechny děti si převezmou u vchodu paní učitelky třídní.

 

Mgr. Jarmila Růžičková, ředitelka

a třídní učitelky budoucích prvních tříd

 

Nahoru ↑