I nově vzniklý kolektiv třídy 6.B odjel na 3 dny na adaptační pobyt do Rajnochovic do Rekreačního střediska pod Šaumburkem. Všichni žáci byli v den odjezdu v určený čas na smluveném místě a všichni byli dochvilní, což bylo příslibem zdárné spolupráce v následujících dnech.

Počasí nám přálo. Hned ve středu po příjezdu jsme začali prvními seznamovacími hrami, které si pro nás připravila paní učitelka Nevařilová. Ve čtvrtek ráno jsme již při ranní rozcvičce zaznamenávali krásných 20°C. Po snídani jsme hráli pod vedením pana učitele Hřiba různé nejen kreativně–kooperační pohybové hry na tamějším sportovním hřišti. Po obědě si žáci vyzkoušeli lanové aktivity a také zvládli výstup na Kelčský Javorník a jeho rozhlednu. Po večeři jsme si ještě na hřišti zahráli různé sportovní hry a ve 20:00 hodin začínal večerní program – společenská hra „Hříbkův AZ-Kvíz“. Žáci se rozdělili do čtyř skupin a odpovídali na různé zvídavé otázky ze zeměpisu, přírodopisu nebo otázky s „valašskou“ tematikou, anebo plnili také různé úkoly.

Věřím, že se většině žáků naplnilo jejich očekávání a že z adaptačního pobytu všichni odjížděli s dobrým pocitem krásně stráveného času s novou třídou, ve které se bude každý žák v dalších čtyřech letech příjemně cítit.

                                                                                     Marcela Kubátová Košařová, třídní učitelka

     

 

„HRAZENO Z DOTACE MĚSTA HOLEŠOVA“.

Nahoru ↑