Soutěže Poznej a chraň se zúčastnila skupina žákyň ze 7. D třídy. Se svým projektem “Včera jsem byl v lese” vyhrály 1. místo. Reprezentovaly nás: Vanessa Pařilová, Denisa Jašová a Natálie Dudová.  

V okresním kole biologické olympiády v kategorii C získal Tomáš Zimčík (8. C) 4. místo a v kategorii D se Anna Trhlíková (7. C) umístila na 3. místě. Anička také bude školu reprezentovat v krajském kole.

Na soutěž Mladý zahrádkář se připravovalo 5 dívek. Anna Kratochvílová, Natálie Sedlaříková a Leona Zbranková (4. A), Anna Trhlíková (7. C) a Jolana Smékalová (7. E). Soutěž nakonec absolvovaly pouze 4 dívky, Anička Kratochvílová pro nemoc nemohla. Všechny si vedly výborně. V mladší kategorii zvítězila a 1. místo obsadila Natálie Sedlaříková, o půl bodu za ní na 2. místě byla Leona Zbranková. Ve starší kategorii vyhrála Anna Trhlíková (vítězka i v roce 2019), 2. místo obsadila Jolana Smékalová. Vítězky postupují do celostátního kola v Brně.

Všem žákům patří poděkování za skvělou reprezentaci a také vyučujícím učitelům Pechálové, Halabalovi a Skýpalové za přípravu žáků.

Nahoru ↑