Prvňáčkům se ve škole daří

Od září,kdy prvňáčci usedli společně do školních lavic, uběhl již nějaký čas. Děti mají za sebou své první vysvědčení. Všichni žáci se po celou dobu snažili a svědomitě pracovali. Dnes si  toho dokáží spoustu přečíst a nezaskočí je i napsat krátké přání. Stali se z nich zdatní počtáři a naučili se řadu praktických dovedností. Jak se jim ve škole daří, se můžete přesvědčit sami.

Zpět nahoru ▲

Prvňáčci s prvním vysvědčením

Pěvecká soutěž Hostýnská píšťalička

Středa 26. února patřila v Bystřici pod Hostýnem tradiční pěvecké soutěži ve zpěvu valašských lidových písní O Hostýnskou píšťaličku. Naši školu reprezentovaly ve třech věkových kategoriích žákyně : Adéla Jakubíčková 2.B, Kateřina Brázdilová4.A, Ludmila Karhanová 4.A, Tereza Mirynská 5.A, Anna Jakubíčková 5.A, Karolína Gogelová 7.A, a Sofie Červenková 7.C. Děvčata písně zpívala s radostí a předvedla velmi pěkný pěvecký výkon, za který si odnesla v kategorii nejmladších zpěváčků Adéla Jakubíčková první místo a zajistila si tak postup do regionálního kola ve Vsetíně. Ve druhé kategorii bylo vyhlášeno první místo pro Lidušku Karhanovou, druhé místo patřilo Terezce Myrinské.

Oceněným gratulujeme a postupující Adélce držíme palce v regionálním kole ve Vsetíně.

Všem zúčastněným děvčatům děkujeme za píli a svědomitost, se kterou se na soutěž připravovala a přejeme jim hodně dalších pěveckých úspěchů.

Zpět nahoru ▲

Družinový malíř

Každý rok pořádá naše družina výtvarnou soutěž, celá družina kreslí a maluje na společné téma. Letos jsme se zaměřili na významné jubileum nám všem milého Večerníčka, který slaví 55 narozeniny.


Doplňující téma bylo „Moje rodina“. Zapojily se všechny děti a ty úplně nejpěknější práce byly odměněny a vystaveny ve vestibulu školy. Všem dětem děkujeme a vítězům blahopřejeme.

Zpět nahoru ▲

Nahoru ↑